VUC Praha, a.s.
Hlavní stránka
stroje projekty technologie informace LCaŘ kontakty

Stroje, projekty, počítačové řízení, technologie, informace, LCaŘ,...

Vysoká úroveň odborných znalostí, bohaté praktické zkušenosti, dlouholetá tradice a komplexnost poskytovaných služeb činí z VUC Praha, a.s. spolehlivého partnera pro všechny zákazníky. Mezi ně patří potravinářské závody z České republiky, Slovenska, Německa, Ukrajiny, Ruska, Turecka ad.

Nabízíme:

Dodávky strojů a zařízení bývají prioritně realizovány formou "na klíč", což zahrnuje zpracování projektu, výrobu a dodávku zařízení, montáž, uvedení do provozu a zaučení personálu. Součástí dodávek jsou garanční zkoušky. Na dodaná zařízení poskytujeme servis do 24 hodin a to i po skončení záruční lhůty.

Zařízení jsou dodávána na základě katalogového listu pro daný výkon nebo jsou v některých případech (např. u reakčních těles s předepsanou dobou zdržení nebo při požadavku zákazníka) konstrukčně upravena „na míru“. Některé ze zařízení dodáváme v kooperaci s firmou Techinservice Ltd. (Ukrajina).

Mezi dodávané stroje a zařízení patří: filtry, reaktory pro epuraci lapač kamene LK zrnič barometrická kondenzace kostkárny čistírny odpadních vod fluidní sušárna zásobníky na sypké hmoty

© VUC Praha, a.s.